Zmiana miniMediqus

migracja

Zmień miniMediqus na Mediqus Przychodnia!


Dla wszystkich obecnych Użytkowników systemu miniMediqus przygotowaliśmy specjalną ofertę. 

W ciągu 2013 roku proponujemy bezpłatne przejście na system Mediqus Przychodnia, który nie tylko jest dostosowany do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010r. w sprawie rodzajów i zakresu dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (wraz z późniejszymi zmianami), ale także daje dużo więcej możliwości.

Odnowienie licencji na system miniMediqus uprawnia do bezpłatnego przejścia na kompleksowy system obsługi przychodni Mediqus Przychodnia w 2013r. Migracji może dokonać informatyk placówki - prosimy o kontakt w celu uzyskania dostępu do instalatora migracji.

 

Co zyskujesz?

zmiana mm mp

Co się zmieni?

Nie trzeba się obawiać zmiany systemu, ponieważ wszystkie okna programu, na których pracowano w miniMediqus pozostają również w Mediqus Przychodnia. Nowy system posiada wiele dodatkowych okien, dających większe możliwości pracy z systemem. W celu zapoznania się z nowymi możliwościami zapraszamy do prześledzenia instrukcji.

Tak wygląda menu systemu miniMediqus:

M2 Kasia

A tak Mediqus Przychodnia:

M3 Kasia

Jak wygląda zmiana programu?

Migracji może dokonać informatyk - kontaktując się z naszą firmą uzyska on dostęp do instalatora i instrukcji przeprowadzania migracji. 

Uwaga! Przed migracją sprawdź, czy spełniasz minimalne wymagania techniczne dla Mediqus3 (kliknij).

Centrum Edukacji

ikona centrum1Zapisz się na szkolenie i dowiedz się więcej o systemie Mediqus i nie tylko.
Czytaj więcej...

Zdalny serwis

ikona rescue3Połącz się ze zdalnym serwisem, aby uzyskać wsparcie.
Połącz z serwisem