GrafikaMediqus rejestr zakonczona

Szanowni Państwo,

informujemy, że rejestracja na szkolenie została zakończona. Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie, z pewnością takie szkolenia organizować będziemy w przyszłości. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będą zamieszczane aktualne informacje o zbliżających się szkoleniach.

Czytaj więcej...

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję organizowaną przez Grupę Kapitałową WASKO pt.: Czas na nowe standardy elektronicznej dokumentacji medycznej.

Podczas spotkania poruszonych zostanie wiele tematów obejmujących nowe możliwości usprawnienia funkcjonowania jednostek medycznych. Gwarantujemy udział ekspertów – prelegentem będzie m. in. reprezentant Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). Na konferencję składać się będą dwie części: panelowa i warsztaty szkoleniowe.

Termin: 

17.09.2014 r.

Miejsce:

Park Hotel Diament
ul. 3-go Maja 122a, Zabrze

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Anna Gorzoch
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 32 757 40 68
kom. 660 744 655

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa poprzez rejestrację na stronie internetowej: FORMULARZ REJESTRACYJNY.

agenda konfenerncja medyczna1

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 21 marca 2014 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2014 poz.619) od dnia 15 czerwca 2014r. obowiązują, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 11 czerwca 2014 r. w sprawie wzorów deklaracji wyboru świadczeniodawcy, lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej (Dz. U. z 2014 r. , poz.779), nowe wzory deklaracji.

Poniżej zamieszczamy link do pobrania nowych wzorcy i sposób ich włączenia do programu Mediqus (Instrukcja instalacji).

Pobierz nowe wzorce deklaracji POZ

Instrukcja instalacji

3.06.2014 r w Warszawie odbył się Kongres Szpitali Prywatnych organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych z udziałem prof. Jerzego Buzka.

Jako złoty sponsor IV Kongresu Szpitali Prywatnych, chcieliśmy podziękować serdecznie za możliwość spotkania z Państwem w czasie trwania Kongresu i okazane zainteresowanie rozwiązaniami Grupy Kapitałowej WASKO, w tym systemem Mediqus.

Grupa Kapitałowa WASKO

Dziękujemy także Organizatorom – Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Szpitali Prywatnych za stworzenie pola do ciekawej dyskusji na temat miejsca i roli ośrodków OSSP w krajowym systemie opieki zdrowotnej.

Kongres Szpitali Prywatnych1

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania w realny sposób wpłyną na lepszą pozycję i większą konkurencyjność placówek prywatnych na rynku ochrony zdrowia.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich jest jedną z nielicznych jednostek ochrony zdrowia, wyposażonych od ponad 10 lat w system informatyczny, pozwalający na pełen dostęp do danych od poradni przez izbę przyjęć, pobyt na oddziale, po badania.

Czytaj więcej...

Centrum Edukacji

ikona centrum1Zapisz się na szkolenie i dowiedz się więcej o systemie Mediqus i nie tylko.
Czytaj więcej...

Zdalny serwis

ikona rescue3Połącz się ze zdalnym serwisem, aby uzyskać wsparcie.
Połącz z serwisem