Opinie Użytkowników

Co sądzą o nas nasi użytkownicy? 

"Polecam i jeszcze raz polecam Mediqusa. Program prosty i łatwy w obsłudze, servis zdalny Mediqusa to naprawdę profesjonalna obsługa. Brak słów, klasa. Sprawdza się na medal w Poradni Rehabilitacji."
-Dariusz Zawada, NZOZ FizMed Gdańsk -
30.08.2013 
"Jestem zadowolony z systemu i jego rozwoju. Mogę czystym sumieniem polecić firmę GaBoS i oprogramowanie Mediqus."
- Alexander Weiss, WeissKlinik -
07.05.2013 
 Z firmą "GABOS" w zakresie oprogramowania dla przychodni współpracuję od 12 lat. Oprogramowanie dla medycyny " Mediqus" jest podstawowym systemem pracy w Naszym Zakładzie. System obsługuje część " białą i szarą" pracy przychodni, wraz z rozliczeniami NFZ . Przychodnia pracuje w systemie 7d/24h.

Firma GaBoS nieustająco dba o to, aby system stale nadążał za zmieniającym się stanem prawnym i zmianami w systemach rozliczeń NFZ. Jednocześnie, w przypadku konieczności rozwiązań nie standardowych, dostosowuje program do indywidualnych potrzeb Naszej Przychodni.

Współpraca z firmą układa z się bardzo dobrze, o czym świadczy czas współpracy i fakt, że to inne firmy nie były w stanie mnie przekonać do zmiany softu, mimo często bardzo korzystnych ofert.

Mogę z pewnością polecić Program 'Mediqus" tworzony przez Firmę GaBoS jako bardzo dobry program, dobrze wpisujący się w potrzeby firmy medyczne, tak w kwestii obsługi jak i elastyczności programu oraz, co dziś bardzo ważne, niewysokiej cenie za produkt.
- Piotr Chodkiewicz - Dyrektor Zakładu "EPOKA" NZOZ Piotr Chodkiewicz Żnin
13.02.2013
"Dobry program - rozwijający się. Godny polecenia."
-Rafał Krysiński, NZOZ JAR-MEDIC -
29.01.2013 
"Szybko,sprawnie i profesjonalnie.Zawsze można liczyć na fachową pomoc, żaden zgłoszony problem nie pozostaje bez odpowiedzi.Jestem bardzo zadowolona i polecam WSZYSTKIM!!"
- Monika Dziadko, Swissmed Centrum Zdrowia S.A -
29.01.2013 

Centrum Edukacji

ikona centrum1Zapisz się na szkolenie i dowiedz się więcej o systemie Mediqus i nie tylko.
Czytaj więcej...

Zdalny serwis

ikona rescue3Połącz się ze zdalnym serwisem, aby uzyskać wsparcie.
Połącz z serwisem